Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy do Holandii

Królestwo Holandii położone jest w zachodniej części nizin europejskich, nad Morzem Północnym. Kraj znany z tulipanów, wiatraków, wszechobecnych rowerów, ale również z silnej i dynamicznej gospodarki inwestującej w nowoczesne rozwiązania. To kraj, który stał się drugim domem dla wielu Polaków. Stwarza liczne możliwości rozwoju kariery zawodowej. Praca w Holandii jest lepiej płatna i ogólnie dostępna, dlatego wraz z Wielką Brytanią i Niemcami to najbardziej popularny kierunek migracji naszych rodaków. Jeżeli i Ty również myślisz o podróży w ten region Europy to z pewnością zainteresuje Cię oferta naszej firmy transportowej. Jesteśmy międzynarodowym przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem, jednak to nie jedyny nasz atrybut, który wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. Klienci doceniają i wybierają naszą ofertę, ponieważ wszystkie nasze busy jeżdżące do Holandii zapewniają komfort na najwyższym poziomie. Dla wielu osób podróż do Holandii może wydawać się meczącym przedsięwzięciem, jednak nie z nami. Wszystkie busy to nowoczesne pojazdy wyposażone we wszelkie możliwe udogodnienia zapewniające wygodną podróż. Klimatyzowane i przestronne wnętrza, wygodne siedzenia oraz bagażniki umożliwiające przetransportowanie nawet sporej liczby bagaży. Inwestujemy także w bezpieczeństwo, ponieważ uważamy, że to najważniejszy aspekt całej podróży. Zatrudniamy doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, którzy przyjadą pod drzwi Waszego domu i dowiozą pod wskazany adres. Jeżeli potrzebujesz szybkiego, taniego, komfortowego i bezpiecznego busa do Holandii to gratulujemy! Trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce w sieci. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia wszelkich niezbędnych szczegółów podróży.

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595