Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy do Holandii

Królestwo Holandii położone jest w zachodniej części nizin europejskich, nad Morzem Północnym. Kraj znany z tulipanów, wiatraków, wszechobecnych rowerów, ale również z silnej i dynamicznej gospodarki inwestującej w nowoczesne rozwiązania. To kraj, który stał się drugim domem dla wielu Polaków. Dlatego też dla wielu osób przydatne mogą być oferowane przez nas busy do Holandii. Kraj ten stwarza bowiem liczne możliwości rozwoju kariery zawodowej. Praca w Holandii jest lepiej płatna oraz ogólnie dostępna, dzięki czemu pozwala na lepsze życie. Właśnie dlatego wraz z Wielką Brytanią oraz Niemcami to najbardziej popularny kierunek migracji naszych rodaków. Nasze busy do Holandii pozwolą Państwu szybko przemieszczać się pomiędzy dwoma krajami.

Jeżeli i Ty również myślisz o podróży w ten region Europy to z pewnością zainteresuje Cię oferta naszej firmy transportowej. Nasze busy do Holandii oferują bowiem komfort i wygodę nawet podczas długiej podróży. Jesteśmy międzynarodowym przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem, jednak to nie jedyny nasz atrybut, który wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. Klienci doceniają i wybierają naszą ofertę, ponieważ wszystkie busy jeżdżące do Holandii zapewniają komfort na najwyższym poziomie. Dla wielu osób podróż do Holandii może wydawać się meczącym przedsięwzięciem, jednak nie z nami. Zapewniamy, że każda wyprawa będzie dla Państwa przyjemna i przebiegać będzie w miłej atmosferze.

Komfortowe busy do Holandii

Wszystkie busy jeżdżące do Holandii to w pełni nowoczesne pojazdy, które wyposażone zostały we wszelkie możliwe udogodnienia zapewniające pasażerom wygodną podróż. Klimatyzowane i przestronne wnętrza, komfortowe siedzenia oraz bagażniki umożliwiające przetransportowanie nawet sporej liczby bagaży. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji naszych klientów i dlatego też robimy wszystko, aby móc Państwu zapewnić wszelkie dogodności. Nasze busy do Holandii są więc przede wszystkim przestronne, dzięki czemu każdy pasażer ma pełną swobodę i może znaleźć wygodną pozycję. Jeżeli potrzebujesz szybkiego, taniego, komfortowego i bezpiecznego busa do Holandii to gratulujemy! Trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce w sieci. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia wszelkich niezbędnych szczegółów podróży.

Nasze busy jeżdżące do Holandii posiadają wygodne fotele, co jest nie bez znaczenia dla ogólnego komfortu podczas całej podróży. Wszelkie pojazdy wyposażone są także w klimatyzację, a to wpływa korzystnie na samopoczucie pasażerów. Inwestujemy również w bezpieczeństwo, ponieważ uważamy, że to najważniejszy aspekt całej podróży. Dlatego właśnie busy do Holandii regularnie przechodzą badania techniczne, aby móc w ten sposób wyeliminować ewentualne usterki. Zatrudniamy także wykwalifikowanych, doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, którzy od lat jeżdżą na trasach międzynarodowych. Dzięki temu mogą z łatwością zaplanować każdą podróż.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota
Wybierz wygodę i bezpieczeństwo z naszymi busami do Holandii

Aby zapewnić Państwu pełen komfort oferujemy również usługę od drzwi do drzwi. Nasi kierowcy przyjadą pod drzwi Państwa domu i dowiozą pod wskazany adres. Dzięki temu nasze busy do Holandii w pełni spełniają wszelkie oczekiwania klientów. To idealne rozwiązanie, które pozwala szybko, a zarazem bardzo wygodnie przemieszczać się z Polski do Holandii oraz odwrotnie. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, a osoby, które skorzystały z naszych usług zawsze doceniały ich jakość. Nie tylko nasze busy do Holandii zapewniają bowiem komfort podczas jazdy, ale równocześnie wykwalifikowani kierowcy dbają o Państwa bezpieczeństwo.

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595