Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy do Niemiec

W chwili, w której Europa w pełni otworzyła przed Polakami swoje bramy, nasze społeczeństwo zaczęło dostrzegać możliwości wynikające ze współpracy z zachodnimi sąsiadami. Dziś inwestujemy, pracujemy i uczymy się w miejscach, które stwarzają o wiele większe możliwości w porównaniu z tymi, które oferowane są przez lokalne firmy i uczelnie. Dlatego właśnie warto wspomnieć o usługach typu busy do Niemiec. Duża liczba naszych rodaków zdecydowała się bowiem na wyjazd do Niemiec, aby móc zyskać lepsze życie.

To najbardziej rozwinięty kraj Europy z silną gospodarką, bezpośrednio graniczący z naszym państwem. Dla wszystkich osób, które planują podróż do Niemiec, nasza firma przygotowała wyjątkową propozycję - busy do Niemiec, stanowiące najbardziej optymalną formę transportu międzynarodowego. Zapewniamy przy tym usługi najwyższej jakości, ze szczególną dbałością o naszych klientów. Jest nie tylko szybko, ale również bardzo wygodnie. Wszystkie busy do Niemiec znajdujące się w naszej flocie to nowe pojazdy gwarantujące pasażerom najwyższy komfort podróży, a przy tym zapewniające pełne bezpieczeństwo.

Komfortowa podróż z naszymi busami do Niemiec

Busy do Niemiec są nie tylko przestronne, ale równocześnie klimatyzowane, z pojemnym bagażnikiem oraz wyposażone w bardzo wygodne fotele. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu komfort podczas jazdy. Z pewnością podróż nawet w najdalsze regiony zachodnich Niemiec nie będzie dla Was męczącym przedsięwzięciem. Jako firmie przewozowej, zależy nam przede wszystkim na satysfakcji naszych klientów. Dodatkowo firma transportowa oferująca busy do Niemiec funkcjonuje w sposób kompleksowy ze szczegółowo opracowanym systemem logistycznym umożliwiającym planowanie najbardziej optymalnych tras.

To nasz wielki atrybut, dzięki któremu wyróżniamy się na tle innych konkurencyjnych firm. Proponowane przez nas busy do Niemiec zaskoczą Państwa atrakcyjną ceną oraz znacznie krótszym czasem podróży, niż ma to miejsce w przypadku innych. Jeżeli poszukują więc Państwo nie tylko szybkiego, ale równocześnie taniego, komfortowego i bezpiecznego transportu, to z pewnością oferowane przez nas busy do Niemiec w pełni Państwa usatysfakcjonują. Pasażerów odbieramy ze wskazanego wcześniej miejsca i dowozimy do wybranej miejscowości. Zapraszamy do kontaktu w celu doprecyzowania wszelkich szczegółów podróży.


wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Miejscowości

Nasze busy do Niemiec zapewniają wygodę, nawet podczas dłuższej podróży. Oferujemy transport z różnych zakątków polski. Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast. Są to mianowicie następujące trasy:

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Legnica - Sieradz

Kielce - Lublin - Tomaszów Lubelski - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Zamość

Puławy - Radom - Piotrków Trybunalski - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko


TRASA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii

Świecko

Dodatkowo, wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, poza tym, że oferujemy busy do Niemiec dla pasażerów, to proponujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami. Nasze busy do Niemiec nie tylko są komfortowe, ale równocześnie zawsze docierają na czas. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595