Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy Katowice - Holandia

Szukasz bezpiecznego, wygodnego busa do Holandii z Katowic?

Z dniem, w którym Polska przystąpiła do strefy Schengen, Polacy zyskali spektrum różnorodnych możliwości. Dziś każdy z nas może bez żadnych ograniczeń przemieszczać się po poszczególnych krajach Unii Europejskiej i korzystać ze wszystkich przywilejów, które przysługują każdemu mieszkańcowi wspólnoty. Nasi rodacy chętnie korzystają z tych przywilejów, dlatego niezwykle popularna stała się migracja do zachodnich krajów. Te kraje potrzebują doświadczonej, wykwalifikowanej oraz rzetelnej siły roboczej. W tych krajach praca zawsze czeka na osoby, które chcą pracować. Jednym z takich krajów jest Holandia, która stała się niezwykle popularnym kierunkiem. Szacuje się, że dziś w tym kraju mieszka około 250 tys. Polaków. Wiele z tych osób systematycznie powraca do ojczyzny w celu odwiedzenia swoich bliskich i znajomych. Dla wszystkich takich osób przygotowaliśmy ciekawą propozycję. Oferujemy Państwu komfortowe i niezawodne busy z Katowic do Holandii. Wszystkie busy znajdujące się w naszej flocie to nowe pojazdy, które zostały odpowiednio przystosowane do międzynarodowych podróży. Zapewniamy, że każdy pasażer będzie się czuł komfortowo w trakcie wielogodzinnej podróży. Każdy pojazd posiada wygodne fotele, klimatyzację oraz kierowany jest przez profesjonalnego kierowcę z wieloletnim doświadczeniem, który zawsze jest do Państwa usług. Pamiętaj, jeżeli Katowice są Twoim miejscem, z którego chciałbyś rozpocząć podróż na zachód i potrzebujesz taniego środka transportu, to z pewnością nasze busy z Katowic do Holandii będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Z usług naszej firmy transportowej systematycznie korzysta ogromna liczba osób podróżujących do Holandii. Mamy nadzieję, że niebawem Ty również dołączysz do tego grona i doświadczysz usługi transportowej na najwyższym poziomie. Wszystkie osoby zainteresowane naszą usługą zachęcamy do zapoznania się z cennikiem, bądź kontaktu z naszą firmą w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów oferty. Z pewnością sprostamy wszystkim Państwa wymaganiom oraz zapewnimy profesjonalne wsparcie. Gwarantujemy, że busy z Katowic do Holandii to rozwiązanie, z którego już zawsze będziesz korzystać.

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595