Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Holandia - Katowice

Jako firma przewozowa z wieloletnim doświadczeniem specjalizujemy się między innymi w przewozach międzynarodowych. W szczególności proponujemy Państwu busy na trasie Holandia - Katowice oraz w odwrotnym kierunku. To, co nas wyróżnia, to między innymi wieloletnie doświadczenie i olbrzymia ilość przejechanych kilometrów. Dzięki temu nie tylko znamy rozmaite trasy i potrafimy zoptymalizować je, ale równocześnie poznaliśmy oczekiwania pasażerów. Staramy się zawsze działać w elastyczny sposób, aby móc w pełni dostosować się do Państwa potrzeb. Stąd też busy na trasie Katowice - Holandia zapewniają pełen komfort.

Od wielu lat kursujemy do rozmaitych miast na terenie Holandii i świetnie znamy te trasy. Oferując busy Katowice - Holandia zawsze dbamy o optymalizację trasy, aby dotrzeć w jak najkrótszym czasie do wyznaczonego celu. Równocześnie kierowcy zadbają także o Państwa bezpieczeństwo. Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy w rzetelny sposób podchodzą do wszelkich wykonywanych zadań. Busy Holandia - Katowice nie tylko zawsze docierają do celu na czas, ale równocześnie staramy się także zadbać o to, aby podróż była bardzo przyjemna. Nasze pojazdy zapewnią Państwu pełen komfort, gdyż oferują dość wygodne fotele, pozwalające odpocząć podczas długiej podróży.

Busy z Katowic do Holandii

Oferując Państwu busy na trasie Katowice - Holandia, szczególny nacisk stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Aby móc je zapewnić naszym pasażerom nie tylko zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem na trasach międzynarodowych, ale równocześnie dbamy o właściwy stan techniczny wszelkich naszych pojazdów. Busy, które jeżdżą na trasie Holandia - Katowice poddawane są regularnej kontroli. Ich stan techniczny jest sprawdzany w autoryzowanych stacjach, dzięki czemu mamy pewność, iż sprawdzą się one podczas każdej dłuższej trasy.

W przypadku dłuższych podróży niezmiernie ważne jest zapewnienie właściwego komfortu podczas jazdy. Dzięki temu nawet daleka trasa nie jest uciążliwa. Nasze busy jeżdżące na trasie Holandia - Katowice sprawdzą się tutaj wspaniale. Nie tylko bowiem są przestronne, oferując tym samym pasażerom sporą ilość przestrzeni, ale równocześnie są klimatyzowane, co także korzystnie wpływa na samopoczucie osób podróżujących. Co ważniejsze wszystkie nasze busy na trasach Katowice - Holandia posiadają wygodne fotele, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu komfort podczas całej, długiej trasy. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595