Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Niemcy - Katowice

Europa, która już w pełni otworzyła się przed Polakami, oferuje spore możliwości. Coraz to więcej osób decyduje się w związku z tym na pracę czy życie zagranicą. Dość spore możliwości oferują między innymi Niemcy, którzy nie tylko zlokalizowani są blisko Polski, ale równocześnie proponują naprawdę dogodne warunki pracy. Gdy podejmiemy taką decyzję, to przydatne mogą być busy Kielce - Niemcy. Oferujemy Państwu tego typu usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy bowiem firmą, która realizuje takie usługi jak busy Kielce - Niemcy już od wielu lat, a to sprawia, iż nie tylko posiadamy duże doświadczenie, ale również znamy oczekiwania klientów.

Funkcjonujemy na rynku przewozowym długi czas, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować usługi na najwyższym poziomie dostosowane do oczekiwań pasażerów. Nasze busy Kielce - Niemcy oferują zarówno przewóz osób, jak i paczek. Mamy świadomość, iż tego rodzaju usługi dodatkowe są bardzo potrzebne. Poza niewielkimi, standardowymi przesyłkami, możemy także przetransportować większe artykuły. Podczas każdego przewozu dbamy o to, aby oferować naszym klientom wysoką jakość usług , gdyż zależy nam przede wszystkim na Państwa satysfakcji. Stąd też dbamy o najdrobniejsze szczegóły.

Busy z Kielc do Niemiec – komfort i wygoda podczas jazdy

Nasze busy jadące na trasie Kielce - Niemcy nie tylko zapewniają pełne bezpieczeństwo, ale również szczególną uwagę zwracają na komfort podczas jazdy. Mamy świadomość, że dłuższe trasy bywają uciążliwe i dlatego też zależy nam na tym, aby zadbać o maksymalne udogodnienia. Busy Kielce - Niemcy to nie tylko klimatyzacja, która sprawia, iż jazda jest mniej uciążliwa, ale również sporo przestrzeni wewnątrz. To przyczynia się do tego, iż każdy pasażer może swobodnie ułożyć nogi. Poza tym staramy się także oferować dość atrakcyjne ceny.

Klienci nie tylko doceniają nieduże koszty podróży z nami, ale także ma dla nich ogromne znaczenie komfort podczas jazdy. Dla wszystkich więc osób, które w planach mają podróż Kielce - Niemcy, proponujemy nasze busy. Oferujemy Państwu optymalną formę transportu, która nie tylko jest w przystępnej cenie, ale równocześnie zapewnia wysoki komfort podczas jazdy. Wszystkie oferowane przez nas busy Kielce - Niemcy to całkiem nowe pojazdy, co sprawia, iż warunki jazdy są naprawdę bardzo wygodne. Przestronna przestrzeń, klimatyzacja oraz pojemny bagażnik to tylko niektóre z ich atutów. Równocześnie zależy nam na Państwa bezpieczeństwie i dlatego też dbamy o to, aby stan techniczny naszych pojazdów był zawsze idealny. Zachęcamy więc do sprawdzenia naszej oferty.


wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Legnica - Sieradz

Kielce - Lublin - Tomaszów Lubelski - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Zamość

Puławy - Radom - Piotrków Trybunalski - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko


TRASA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595