Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy Katowice - Niemcy

Szukasz bezpiecznego, wygodnego busa do Niemiec z Katowic?

Dla wszystkich osób zamieszkujących Katowice, które w najbliższym czasie planują podróż do naszego zachodniego sąsiada zza Odry, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę. Jesteśmy profesjonalną firmą przewozową, która z wieloletnim doświadczeniem świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Oferowane przez nas busy z Katowic do Niemiec to rozwiązanie, dzięki któremu sprawnie, wygodnie i bez zbędnych problemów dotrzecie w dowolnie skazane przez Was miejsce. Kluczowym wyróżnikiem naszej oferty jest wysoka jakość usługi, która zapewniają nowe pojazdy wyposażone we wszelkie udogodnienia takie jak przestronne i klimatyzowane wnętrza, fotele utrzymujące właściwą postawę ciała oraz pojemny bagażnik, dzięki któremu będzie mogli zabrać ze sobą znaczną ilość niezbędnych, jak i tych mniej potrzebnych rzeczy. Busy z Katowic do Niemiec obsługiwane są przez sprawdzonych i rzetelnych kierowców z bogatym doświadczeniem. To osoby, które spędziły tysiące godzin na europejskich drogach, dlatego gwarantują nie tylko sprawną, ale przede wszystkim bezpieczną podróż. To prawdziwi profesjonaliści, którzy zawsze pomogą i dowiozą we wskazane miejsce. Wszystkie osoby zainteresowane podróżą z Katowic do Holandii zachęcamy do przeanalizowania naszej strony, na której znajduje się szczegółowy cennik podróży oraz dane kontaktowe, które umożliwią sprawną rezerwację. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość obsługi, ponieważ naszym celem jest Klient, który jest zawsze usatysfakcjonowany. Jesteśmy przekonani, że nasze busy z Katowic do Holandii to rozwiązanie, które na pewno Cię zachwyci i zachęci do częstych podróży międzynarodowych.

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595