Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Kielce - Holandia

Oferowane przez nas busy jeżdżące na trasie Kielce - Holandia są najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają komfortowe warunki podczas nawet i długiej trasy. Mamy bowiem świadomość, iż wygoda podróży podczas takiej dłuższej jazdy jest bardzo istotna, gdyż w przeciwnym wypadku podróż może stać się koszmarem. Oferując więc busy na trasie Kielce - Holandia zależy nam przede wszystkim na pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego też staramy się zrobić wszystko, aby móc zapewnić Państwu w pełni dogodne warunki. Nasze pojazdy są nowoczesne i zapewniają sporo miejsca wszystkim pasażerom. Dzięki temu swobodnie mogą usiąść w wygodnej pozycji podczas jazdy.

Wszelkie busy jeżdżące na trasie Kielce - Holandia posiadają również klimatyzację, co zapewnia lepsze samopoczucie pasażerów podczas podróży. Nie bez znaczenia są również wygodne fotele, które są dopasowane tak, aby zapewniać pełen komfort. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów i dlatego też pragniemy móc zapewnić im pełną wygodę podczas każdej podróży. To, co wyróżnia nas na rynku, to przede wszystkim krótkim czas jazdy. Nasi kierowcy potrafią w odpowiedni sposób zoptymalizować każdą trasę, aby dotrzeć do wyznaczonego celu jak najszybciej. Przy tym busy Kielce - Holandia są w pełni bezpieczne.

Busy z Kielc do Holandii – bezpieczeństwo i komfort

Oferując Państwu busy na trasie Kielce - Holandia, staramy się całkowicie dostosować do potrzeb pasażerów. Wyróżnia nas między innymi elastyczność, gdyż wiemy, że dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej spełnić oczekiwania naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i znamy oczekiwania pasażerów, co pozwala nam lepiej dostosować usługi do potrzeb klientów. W dodatku zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w razie jakichkolwiek problemów chętnie służą pomocą.

Dlatego właśnie klienci, którzy już raz z nami podróżowali, chętnie korzystają z naszych usług. Pasażerowie nie tylko doceniają komfort podczas podróży, ale również czas transportu oraz atrakcyjne ceny. Zawsze dbamy o to, aby każda podróż przebiegała w dobrej atmosferze. Nasze busy jeżdżące na trasie Kielce - Holandia to nie tylko wygoda, ale również i bezpieczeństwo. Wszelkie nasze pojazdy są regularnie kontrolowane, abyśmy mogli zagwarantować ich niezawodność. Jeżeli więc planują Państwo podróż do Holandii, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasze busy przewiozą Państwa we wskazane miejsce w komfortowych warunkach.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595