Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy Kraków - Holandia

Szukasz bezpiecznego, wygodnego busa do Holandii z Krakowa?

Holandia to jeden z najmniejszych krajów Europy, jednak mogący pochwalić się silną i rozwiniętą gospodarką, która systematycznie potrzebuje doświadczonych i wykwalifikowanych rąk do pracy. Ten kraj stał się miejscem dla wielu Polaków, którzy szukali nowych możliwości na rozwój swojego życia osobistego i rozwoju kariery zawodowej. To kraj otwarty na wszystkich Polaków, również Ciebie! Jesteśmy o tym przekonani, ponieważ na przestrzeni naszego wieloletniego doświadczenia w branży przewozowej przetransportowaliśmy już tysiące osób do Holandii. Jeżeli Ty również zamierzasz odnaleźć swoje szczęście w tym pięknym kraju Beneluksu to przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję, a mianowicie busy z Krakowa do Holandii. To optymalne rozwiązanie, ponieważ podróż rozpoczniesz spod drzwi swojego domu, a skończysz w miejscu docelowym, które zostało wskazane przez Ciebie. Zero dodatkowych kursów oraz przesiadek. Nasze busy z Krakowa do Holandii to rozwiązanie najbardziej komfortowe z punktu widzenia pasażera. Wszystkie nasze pojazdy to nowoczesne busy, posiadające niezbędne przeglądy wykonywane u autoryzowanych stacjach kontroli pojazdów. Posiadają bogate wyposażenie, ponieważ wiemy, że wielogodzinna podróż powinna być maksymalnie komfortowa i zapewniać pasażerom wygodę, na którą zasługują. Jednak to nie wszystkie zalety naszej oferty. Busy z Krakowa do Holandii to rozwiązanie, które jest znacznie korzystniejsze finansowo od pozostałych form transportu. Gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany z jakości i ceny naszej firmy przewozowej. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomie, ponieważ satysfakcja naszych Klientów to priorytet, którym się kierujemy.

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595