Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Holandia - Kraków

Holandia to jeden z najmniejszych krajów Europy, jednak mogący pochwalić się silną i rozwiniętą gospodarką, która systematycznie potrzebuje doświadczonych i wykwalifikowanych rąk do pracy. Ten kraj stał się miejscem dla wielu Polaków, poszukujących nowych możliwości na rozwój swojego życia osobistego i rozwoju kariery zawodowej. Dlatego też oferujemy Państwu busy na trasie Kraków - Holandia oraz w drugą stronę. Holandia to kraj otwarty na wszystkich Polaków, również na Ciebie! Jesteśmy o tym przekonani, ponieważ na przestrzeni naszego wieloletniego doświadczenia w branży przewozowej przetransportowaliśmy już tysiące osób do Holandii.

Jeżeli Ty również zamierzasz odnaleźć swoje szczęście w tym pięknym kraju Beneluksu to przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję, a mianowicie busy jeżdżące na trasie Holandia - Kraków lub w drugą stronę. To optymalne rozwiązanie, ponieważ podróż rozpoczniesz spod drzwi swojego domu, a skończysz w miejscu docelowym, które zostało wskazane przez Ciebie. Nasze przejazdy są więc naprawdę bardzo wygodne, albowiem nie wymagają jakichkolwiek dodatkowych kursów oraz przesiadek. Nasze busy jeżdżące na trasie Kraków - Holandia to rozwiązanie najbardziej komfortowe z punktu widzenia pasażera i dlatego tak chętnie są wybierane przez klientów. Pasażerowie, którzy skorzystali raz z naszych usług, często później regularnie jeżdżą z nami.

Busy z Krakowa do Holandii

Wszystkie busy jeżdżące na trasie Kraków - Holandia to nowoczesne pojazdy, posiadające nie tylko niezbędne przeglądy wykonywane w autoryzowanych stacjach kontroli pojazdów, ale również pewne udogodnienia, sprawiające, że podróż dla pasażerów będzie przyjemniejsza. Posiadają bogate wyposażenie, ponieważ wiemy, że wielogodzinna trasa powinna być maksymalnie komfortowa oraz zapewniać pasażerom wygodę, na którą zasługują. Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych klientów i dlatego właśnie dbamy o to, aby oferować usługi najwyższej jakości. Nasze busy Holandia - Kraków z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Jednak to nie wszystkie zalety proponowanej przez nas oferty. Busy jeżdżące na trasie Kraków - Holandia to rozwiązanie, które jest znacznie korzystniejsze finansowo od pozostałych form transportu. Gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany z jakości i ceny naszej firmy przewozowej. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595