Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy Kraków - Niemcy

Szukasz bezpiecznego, wygodnego busa do Niemiec z Krakowa?

Samoloty to z pewnością najszybszy środek transportu międzynarodowego, jednak wiąże się z nim wiele, nie zawsze odpowiadającym pasażerom elementów. Wielogodzinne czekanie na odprawę, uciążliwa konieczność dojechania do i z lotniska, nie zawsze będącego w miejscu zamieszkania a przede wszystkim wysoka cena. W przypadku podróży międzynarodowych na znacznie krótszym dystansie o wiele korzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z alternatywnego środka transportu, który oferowany jest przez naszą firmę przewozową. Nasze busy z Krakowa do Niemiec to regularna oferta, dzięki której dotrzecie w dowolne miejsce w Niemczech w sposób wygodny i zawsze na czas. Atrybutem wyróżniającym naszą ofertę na tle konkrecyjnych firm przewozowych jest flota nowoczesnych busów, które wyposażone są we wszelkie udogodnienia zapewniające maksymalny komfort pasażerom. Jesteśmy profesjonalnym przewoźnikiem, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i satysfakcją tysięcy zadowolonych Klientów. Zgromadziliśmy zespół profesjonalnych kierowców, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Zawsze zaoferują Państwu pomoc oraz zagwarantują bezpieczną podróż we wskazane miejsce. Wszystkie osoby, które interesuje nasza oferta na busy z Krakowa do Niemiec, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem umieszczonym na niniejszej stronie, a następnie kontaktu z naszą firma w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów podróży oraz dokonania rezerwacji. Jesteśmy przekonani, że nasza usługa przewozowa spełni wszystkie Państwa oczekiwania i niebawem dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów, którzy systematycznie podróżują z Krakowa do Niemiec.

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595