Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Niemcy - Kraków

Samoloty to z pewnością najszybszy środek transportu międzynarodowego, jednak wiąże się z nim wiele, nie zawsze odpowiadających pasażerom elementów. Wielogodzinne czekanie na odprawę, uciążliwa konieczność dojechania do i z lotniska, nie zawsze będącego w miejscu zamieszkania a przede wszystkim wysoka cena. Dlatego też warto rozważyć busy na trasie Niemcy - Kraków. W przypadku podróży międzynarodowych na znacznie krótszym dystansie o wiele korzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z alternatywnego środka transportu, który oferowany jest przez naszą firmę przewozową. Zapewniamy bowiem wysokiej jakości usługi.

Nasze busy jeżdżące na trasie Kraków - Niemcy to regularna oferta, dzięki której dotrzecie w dowolne miejsce w Niemczech w sposób wygodny, a przy tym w dodatku zawsze na czas. Atrybutem wyróżniającym naszą ofertę na tle konkurencyjnych firm przewozowych jest flota nowoczesnych busów, które wyposażone są we wszelkie udogodnienia zapewniające maksymalny komfort pasażerom. Nasze busy jeżdżące na trasie Niemcy - Kraków nie tylko są wygodne, ale również i bezpieczne. Jesteśmy profesjonalnym przewoźnikiem, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i satysfakcją tysięcy zadowolonych Klientów. Przy tym oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Busy z Krakowa do Niemiec – bezpieczeństwo i wygoda

Aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości zgromadziliśmy zespół profesjonalnych kierowców, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze busy Kraków - Niemcy zawsze bezpiecznie dotrą we właściwym czasie do określonego celu. Ponadto pracownicy zaoferują także Państwu pomoc oraz zagwarantują bezpieczną podróż we wskazane miejsce. Dlatego też busy Niemcy - Kraków to jedna z lepszych propozycji na rynku przewozów. Oferujemy bowiem nie tylko najwyższej jakości komfort podczas podróży, ale też gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, co jest jeszcze ważniejsze.

Wszystkie osoby, które interesuje nasza oferta na busy na trasie Kraków - Niemcy, zachęcamy koniecznie do zapoznania się z proponowanym przez nas cennikiem umieszczonym na niniejszej stronie, a następnie kontaktu z naszą firmą w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów podróży oraz dokonania rezerwacji. Jesteśmy przekonani, że nasza usługa przewozowa spełni wszystkie Państwa oczekiwania i niebawem dołączycie do grona usatysfakcjonowanych Klientów, którzy systematycznie z nami podróżują. Nasze busy na trasie Kraków - Niemcy spełniają bowiem wszelkie oczekiwania klientów.


wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Legnica - Sieradz

Kielce - Lublin - Tomaszów Lubelski - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Zamość

Puławy - Radom - Piotrków Trybunalski - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko


TRASA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595