Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy Legnica - Holandia

Szukasz bezpiecznego, wygodnego busa do Holandii z Legnicy?

Pomimo że Holandia jest jednym z najmniejszych krajów europejskich to jednak silna gospodarka sprawia, że jest to jeden z najbardziej rozwiniętych krajów na starym kontynencie. To kraj, któremu niezbędna jest duża liczba wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dlatego wielu naszych rodaków znalazło w tym kraju swoje miejsce do życia, które stwarza szanse na rozwój kariery zawodowej. Holandia jest otwarta na wszystkie osoby chcące pracować, również na Ciebie! Wiemy o tym, ponieważ w trakcie naszego wieloletniego doświadczenia w branży usług przewozowych, pomogliśmy ogromnej liczbie osób w sposób bezpieczny i wygodny dotrzeć do tego kraju. Jeżeli i Ty również należysz do osób chcących budować swoją przyszłość w Holandii to chcielibyśmy Ci zaoferować najkorzystniejszy na rynku środek transportu. Nasza oferta to sprawdzone, szybkie i bezpieczne busy z Legnicy do Holandii. To rozwiązanie z którego systematycznie korzysta znaczna liczba osób, ponieważ podróż naszym busem jest o wiele tańsza od podróży lotniczej. Kolejną zaletą, dzięki której busy z Legnicy do Holandii zyskały tak wielkie uznanie jest fakt, że naszych pasażerów zawozimy bezpośrednio w docelowe miejsce. Zero dodatkowych kursów oraz przesiadek, które nie tylko w znaczący sposób nadwyrężają czas i portfel pasażera, ale również mogą okazać się stresujące dla mniej zorganizowanych osób. Wszystkie osoby zainteresowane podróżą do Holandii z Legnicy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomie, ponieważ zadowolenie Klientów to nasz główny cel, którym kierujemy się już od wielu lat.

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595