Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Legnica - Holandia

Pomimo że Holandia jest jednym z najmniejszych państw europejskich to jednak silna gospodarka sprawia, że jest to jeden z najbardziej rozwiniętych krajów na starym kontynencie. To kraj, któremu niezbędna jest duża liczba wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dlatego wielu naszych rodaków znalazło w tym kraju swoje miejsce do życia, które stwarza szanse na rozwój kariery zawodowej. Dlatego pragniemy zaproponować Państwu busyna trasie Legnica - Holandia, ułatwiające rozpoczęcie nowego życia. Holandia jest otwarta na wszystkie osoby chcące pracować, również na Ciebie!

Mamy tego świadomość, albowiem podczas naszego wieloletniego funkcjonowania pomogliśmy już ogromnej liczbie osób, które w sposób bezpieczny oraz komfortowy dotarły do kraju słynącego z tulipanów oraz wiatraków. Nasze busy jeżdżące na trasie Legnica - Holandia są nie tylko komfortowe, ale równocześnie bardzo szybkie. Jeśli Ty również należysz do osób chcących budować swoją przyszłość w Holandii, to chcielibyśmy Ci zaoferować najkorzystniejszy na rynku środek transportu. Nasza oferta to sprawdzone, szybkie i bezpieczne busy jeżdżące na trasie Legnica - Holandia. To rozwiązanie z którego systematycznie korzysta znaczna liczba osób, ponieważ podróż naszym busem jest o wiele tańsza od podróży lotniczej

Busy z Legnicy do Holandii

To jednak nie wszystkie atuty naszej oferty. Kolejną zaletą, dzięki której busy, proponowane przez nas na trasie Legnica - Holandia, zyskały tak wielkie uznanie jest fakt, że naszych pasażerów zawozimy bezpośrednio w docelowe miejsce. To pozwala uniknąć ewentualnych przesiadek, które z dużymi bagażami mogłyby być dość uciążliwe. Z nami można więc nie tylko zaoszczędzić czas, ale również i pieniądze. Poza tym podróż z miejsca na miejsce będzie zdecydowanie mniej stresująca i łatwiejsza do zorganizowania. Dlatego właśnie busy Legnica - Holandia tak chętnie są wybierane przez naszych klientów.

Wszystkie osoby zainteresowane podróżą do Holandii z Legnicy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. To, co możemy zagwarantować, to z pewnością wysoki komfort podróży, jaki oferują busy na trasie Legnica - Holandia. Nasi kierowcy zadbają również o Państwa bezpieczeństwo, a także szybki czas przejazdu. Zawsze staramy się zoptymalizować trasę, aby trwała ona maksymalnie krótko. Zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomie, ponieważ zadowolenie Klientów to nasz główny cel, którym kierujemy się już od wielu lat. Zachęcamy więc do kontaktu w celu ustalenia szczegółów podróży.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595