Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Lublin - Holandia

Z pewnością każdy z nas marzy o realizowaniu własnych celów, zarabianiu przyzwoitych pieniędzy oraz ułożeniu sobie życia w miejscu, które gwarantuje harmonijny rozwój i stwarza szanse na lepszą przyszłość. Wiele osób dostrzega takie możliwości w rozwiniętych krajach Europy Zachodniej. Jednym z takich krajów jest Holandia. Dlatego też proponujemy Państwu komfortowe busy na trasie Lublin - Holandia, aby móc Państwu umożliwić przemieszczanie się pomiędzy dwoma krajami. Holandia to jeden z krajów Beneluksu, któremu niezbędna jest znaczna liczba wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowników. Warto rozważyć więc pracę w miejscu, gdzie lepiej się zarabia. Nasze busy Lublin - Holandia ułatwią Państwu transport w obie strony.

Jeżeli planują Państwo rozwijać swoją karierę zawodową w tym kraju bądź jeśli mają tam bliskich, których pragną odwiedzić to chcemy przedstawić naszą wyjątkową ofertę. Oferujemy mianowicie szybkie, tanie i wygodne busy na trasie Lublin - Holandia. Jesteśmy sprawdzonym przewoźnikiem, z wieloletnim doświadczeniem, który zyskał uznanie wśród swoich Klientów. Przede wszystkim zależy nam na satysfakcji naszych pasażerów i dlatego też dbamy o ich pełen komfort oraz wygodę podczas podróży. Wyznacznikiem naszej wysokiej jakości jest fakt, że znaczna część Klientów korzysta z naszej usługi systematycznie. To dlatego, że busy Lublin - Holandia nie tylko są wygodne, ale równocześnie dostępne w przystępnej cenie.

Busy z Lublina do Holandii – komfort oraz wygoda podczas długiej podróży

Posiadamy nowoczesną oraz w pełni wyposażoną flotę pojazdów, które są gwarancją komfortu nawet w trakcie wielogodzinnych podróży. Nasze busy jeżdżące na trasie Lublin - Holandia regularnie przechodzą przeglądy techniczne, co sprawia, że możemy Państwu zagwarantować bezpieczeństwo podczas jazdy. Każdy bus posiada klimatyzację, wygodne siedzenia oraz przestronny luk bagażowy, w którym zmieszczą się wszystkie Twoje bagaże. Dlatego właśnie busy Lublin - Holandia to gwarancja najwyższej jakości, na którą z pewnością zasługujesz.

Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. W związku z tym busy na trasie Lublin - Holandia kursują systematycznie. Możemy Państwa przy tym zapewnić, że zawsze dojedziemy we wskazane przez Państwa miejsce i to w wyznaczonym czasie. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, bądź skontaktowania z naszą firmą w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów. Służymy kompleksowym doradztwem i profesjonalnym wsparciem. Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się w podróży. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim wysoka jakość usług, a przy tym równocześnie bardzo przystępna cena.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595