Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy Lublin - Holandia

Szukasz bezpiecznego, wygodnego busa do Holandii z Lublina?

Z pewnością każdy z nas marzy o realizowaniu własnych celów, zarabianiu przyzwoitych pieniędzy oraz ułożeniu sobie życia w miejscu, które gwarantuje harmonijny rozwój i stwarza szanse na lepszą przyszłość. Wiele osób dostrzega takie możliwości w rozwiniętych krajach Europy Zachodniej. Jednym z takich krajów jest Holandia. To jeden z krajów Beneluksu, któremu niezbędna jest znaczna liczba wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowników. Jeżeli i Ty również planujesz rozwijać swoją karierę zawodową w tym kraju, jeżeli masz tam bliskich, których chciałbyś odwiedzić to chcemy przedstawić Tobie naszą wyjątkową ofertę. Szybkie, tanie i wygodne busy z Lublina do Holandii. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem, który zyskał uznanie wśród swoich Klientów. Wyznacznikiem naszej wysokiej jakości jest fakt, że znaczna część Klientów korzysta z naszej usługi systematycznie. Posiadamy nowoczesną i w pełni wyposażoną flotę pojazdów, które są gwarancją komfortu nawet w trakcie wielogodzinnych podróży. Każdy bus posiada klimatyzację, wygodne siedzenia oraz przestronny luk bagażowy, w którym zmieszczą się wszystkie Twoje bagaże. Nasze busy z Lublina do Holandii to gwarancja najwyższej jakości, na którą z pewnością zasługujesz. Na trasie Lublin Holandia kursujemy systematycznie i zapewniamy, że zawsze dojedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, bądź skontaktowania z naszą firmą w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów. Służymy kompleksowym doradztwem i profesjonalnym wsparciem. Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się w podróży!

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595