Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Lublin - Niemcy

Jeśli mieszkają Państwo na wschodzie Polski i potrzebują transportu do Niemiec, to nasza firma ma dla Państwa świetną ofertę. Proponujemy mianowicie usługi w zakresie przewozu zarówno osób jak i przesyłek. Naszą specjalnością są właśnie trasy do Niemiec i dlatego między innymi oferujemy busy Lublin - Niemcy. W przypadku każdej takiej podróży zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Zależy nam na satysfakcji klientów i dlatego też staramy się zapewnić im maksymalny komfort nawet i w tych dłuższych trasach. Mamy bowiem świadomość, iż długa jazda w niewygodnej pozycji jest koszmarem.

Nasze busy jeżdżące na trasie Lublin - Niemcy są więc nie tylko przestronne, ale dodatkowo posiadają jeszcze bardzo wygodne fotele. To pozwala komfortowo usiąść i bez problemu wyprostować nogi, co znacząco wpływa na ogólny komfort podczas jazdy. Nasze busy Lublin - Niemcy nie tylko są bardzo wygodne, ale równocześnie też zapewniamy troskę pracowników. Obsługa zawsze życzliwie podchodzi do klientów i stara się zaradzić w przypadku jakichkolwiek zaistniałych trudności. Jako firma zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych kierowców, mających wieloletnie doświadczenie właśnie na trasach międzynarodowych. Dzięki temu dokładnie potrafią oni zaplanować każdą podróż i wszędzie docierają bezpiecznie oraz na czas.

Busy z Lublina do Niemiec – wysoka jakość usług

To co wyróżnia nasze busy jeżdżące na trasie Lublin - Niemcy, to przede wszystkim czas dotarcia do celu, albowiem kierowcy potrafią tak zoptymalizować trasę, iż docierają na miejsce w maksymalnie krótkim czasie. Równocześnie dbamy także o bezpieczeństwo naszych pasażerów. Zapewnia to nie tylko wykwalifikowana kadra, ale również i idealnie sprawne pod względem technicznym pojazdy. Nasze busy jeżdżące na trasie Lublin - Niemcy regularnie przechodzą kontrole techniczne i w razie konieczności eliminowane są wszelkie usterki.

Każdy z pasażerów ma gwarancję dotarcia do celu podróży w bardzo komfortowych warunkach. Oferowane przez nas busy na trasie Lublin - Niemcy przystosowane są do dłuższych podróży i zapewniają pasażerom odpowiednią przestrzeń. To z pewnością sprawia, że cała droga przebiegać będzie bez jakichkolwiek nieprzyjemnych zdarzeń. Wiemy jak istotne jest bezpieczeństwo w trakcie jazdy i dlatego też zależy nam, żeby móc spełnić wszelkie standardy, aby zaoferować Państwu usługi na wysokim poziomie. Proponowane przez nas busy Lublin - Niemcy sprawdzają się tu w stu procentach. Dlatego też zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.


wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Legnica - Sieradz

Kielce - Lublin - Tomaszów Lubelski - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Zamość

Puławy - Radom - Piotrków Trybunalski - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko


TRASA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595