Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Radom - Holandia

Królestwo Holandii, które jest położone nad Morzem Północnym, to oczywiście kraj wszystkim znany z tulipanów, rowerów oraz wiatraków, jednak równocześnie jest to miejsce, które zapewnia dobre warunki życia. Holandia posiada bowiem bardzo silną oraz dynamicznie rozwijającą się gospodarkę. Oferuje mnóstwo miejsc pracy, a przy tym wysokie pensje. Dlatego właśnie wielu Polaków decyduje się na życie w tym miejscu. W takiej sytuacji przydatne mogą być busy na trasie Radom - Holandia, które pozwalają w komfortowych warunkach przejechać z jednego miejsca do drugiego. Nasza firma oferuje takie busy Radom - Holandia w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jeżeli planują więc Państwo podróż w ów region Europy, to nasze busy jeżdżące na trasie Radom - Holandia będą tutaj wspaniałym wyborem. Jesteśmy bowiem międzynarodowym przewoźnikiem z długoletnim doświadczeniem, dzięki czemu nie tylko mamy już ugruntowaną pozycję na rynku, ale równocześnie znamy potrzeby naszych klientów. Potrafimy spełnić ich wszelkie oczekiwania, a w dodatku oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Busy z Radomia do Holandii – komfortowe warunki podróży

Jako firma transportowa zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw. Oferujemy przede wszystkim usługi najwyższej jakości, ze szczególnym uwzględnieniem komfortu oraz bezpieczeństwa naszych pasażerów. Dlatego właśnie klienci, którzy choć raz skorzystali z naszych usług doceniają oraz wybierają naszą ofertę. Wynika to z kilku względów. Otóż wszystkie nasze busy jeżdżące na trasie Radom - Holandia zapewniają wszelkie wygody pasażerom. W związku z tym nawet tak długa podróż nie jest męcząca. Poza tym busy Radom - Holandia wyposażone są też we wszelkie udogodnienia zapewniające komfort podczas jazdy.

Posiadamy tylko nowoczesne pojazdy. Nasze busy jeżdżące na trasie Radom - Holandia są klimatyzowane oraz oferują równocześnie przestronne wnętrza. W dodatku posiadają one wygodne siedzenia, natomiast obszerne bagażniki umożliwiają przetransportowanie sporej liczby bagaży. Co ważniejsze, proponując Państwu busy na trasie Radom - Holandia, oferujemy między innymi usługę od drzwi do drzwi. To oznacza, że zabierzemy Państwa z określonego miejsca, aby zawieźć pod wskazany przez Państwa adres. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klientów i dlatego też dbamy nie tylko o ich komfort podczas jazdy, ale również i bezpieczeństwo. Zachęcamy więc do kontaktu. Gwarantujemy Państwu pełne zadowolenie z oferowanych przez nas usług.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595