Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Radom - Niemcy

Wieloletnie doświadczenie na międzynarodowych trasach oraz wykwalifikowana kadra to jedne z naszych atutów, które sprawiają, iż jesteśmy w stanie świadczyć usługi wysokiej jakości. Proponując Państwu busy na trasie Radom - Niemcy oferujemy znacznie więcej. To wszystko przyczynia się do tego, iż klienci dość chętnie wybierają nasze usługi transportowe. Komfort i wygoda są bowiem dla nich ważne podczas długich tras, a nasze busy Radom - Niemcy z pewnością zapewniają wszelkie dogodności. Proponowane przez nas pojazdy są wysokiej klasy i zawsze utrzymują bardzo wysoki poziom podczas rozmaitych tras. Wykwalifikowani kierowcy zadbają natomiast o bezpieczeństwo.

Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni, a przy tym zdobyli spore doświadczenie na trasach międzynarodowych. Dlatego właśnie busy Radom - Niemcy zawsze docierają na czas. Nasza kadra umie bowiem właściwie zoptymalizować każdą trasę. To, co nas wyróżnia na tle innych przedsiębiorstw, to przede wszystkim krótsze czasy dotarcia do wyznaczonego celu. Poza tym oferujemy też usługę od drzwi do drzwi, co oznacza, że dowieziemy Państwa pod wyznaczony adres. Nasze busy na trasie Radom - Niemcy spełniają więc wszelkie oczekiwania klientów.

Busy z Radomia do Niemiec – wysoki komfort oraz bezpieczeństwo

Podczas każdej podróży pragniemy móc zapewnić wszystkim pasażerom pełne bezpieczeństwo i dlatego też nie tylko zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, ale równocześnie dbamy o stan techniczny pojazdów. W związku z tym busy jeżdżące na trasie Radom - Niemcy regularnie przechodzą przeglądy i w razie konieczności mają wymieniane zużyte elementy. Co ważniejsze dbamy także o komfort oraz wygodę klientów, gdyż mamy świadomość, że długa podróż może być uciążliwa. Aby ją uprzyjemnić proponujemy Państwu przestronne busy jeżdżące na trasie Radom - Niemcy.

Nasze pojazdy nie tylko oferują sporo przestrzeni pasażerom, ale równocześnie mają bardzo wygodne fotele. W dodatku wszystkie busy jeżdżące na trasie Radom - Niemcy wyposażone są w klimatyzację. Wysoka jakość oraz przystępna cena przyczyniają się do tego, że klienci chętnie wybierają nasze usługi. Posiadamy ogromne doświadczenie, co pozwala nam lepiej spełnić oczekiwania pasażerów. Zależy nam przede wszystkim na Państwa satysfakcji i dlatego też oferujemy busy na trasie Radom - Niemcy, które pozwolą szybko i wygodnie dotrzeć do wyznaczonego celu. Z nami podróż jest zawsze przyjemna i komfortowa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.


wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Legnica - Sieradz

Kielce - Lublin - Tomaszów Lubelski - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Zamość

Puławy - Radom - Piotrków Trybunalski - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko


TRASA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595