Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Rzeszów - Holandia

Praca w Holandii jest zdecydowanie lepiej płatna niż w Polsce i dlatego właśnie wielu naszych rodaków decyduje się na emigrację. Aby ułatwić Państwu podróżowanie pomiędzy dwoma krajami, oferujemy busy na trasie Rzeszów - Holandia. Jesteśmy międzynarodowym przewoźnikiem, który może się poszczycić nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale również gronem zadowolonych klientów. Zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm, albowiem nie tylko oferujemy usługi na bardzo wysokim poziomie, ale równocześnie dbamy o to, aby umożliwić Państwu jak najszybsze dotarcie do celu. Nasze busy na trasie Rzeszów - Holandia są także bardzo bezpieczne.

Klienci wybierają naszą ofertę ze względu na komfort i wygodę podczas jazdy. Wszelkie busy jeżdżące na trasie Rzeszów - Holandia to nowoczesne pojazdy wyposażone w rozmaite udogodnienia. Wszystkie posiadają między innymi klimatyzację, aby zapewnić przyjemniejszą atmosferę podczas jazdy. Mamy świadomość, że dłuższe trasy mogą być trudne dla pasażerów i dlatego zależy nam na umileniu Państwu podróży. Stąd busy na trasie Rzeszów - Holandia oferują przestronne wnętrza, a także wygodne siedzenia i przede wszystkim pojemny bagażnik. To pozwala na swobodne przetransportowanie nawet i większej liczby bagaży. Nie mamy więc tak restrykcyjnych ograniczeń jak w samolotach.

Poza tym, że dbamy o komfort pasażerów, to równocześnie inwestujemy również w bezpieczeństwo. Jako firma transportowa oferująca usługi typu busy na trasie Rzeszów - Holandia, uważamy, że bezpieczeństwo to najważniejszy aspekt podróży. Nie tylko więc zatrudniamy doświadczonych oraz odpowiedzialnych kierowców, ale również dbamy szczególnie o nasze pojazdy. Busy jeżdżące na trasie Rzeszów - Holandia regularnie przechodzą badania techniczne, w związku z czym możemy zagwarantować, że są one w pełni sprawne. Aby zwiększyć wygodę Państwa podróży i spełnić wszelkie oczekiwania oferujemy również dodatkowe usługi.

Przede wszystkim nasi kierowcy przyjadą pod drzwi Państwa domu oraz następnie dowiozą pod wskazany wcześniej adres. Równocześnie poza przewozem osób, oferujemy również transport paczek. Mamy świadomość, że tego typu usługi są konieczne, gdy pracuje się zagranicą. Jeżeli potrzebują więc Państw szybkiego, taniego, komfortowego oraz bezpiecznego transportu do Holandii to wybór naszej firmy jest idealny. Oferujemy busy na trasie Rzeszów - Holandia, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595