Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Rzeszów - Niemcy

Nasza firma od wielu lat zajmuje się międzynarodowym przewozem osób, a także paczek oraz wszelkiego typu korespondencji. Tego typu usługi oferujemy pomiędzy Polską, Holandią, Belgią oraz Niemcami. Oferujemy więc między innymi busy Rzeszów - Niemcy, które regularnie kursują na tej trasie. Naszą dewizą jest przede wszystkim Państwa bezpieczeństwo i dlatego też dbamy o to, aby wszelkie pojazdy były zawsze w dobrym stanie technicznym. Poza tym busy Rzeszów - Niemcy mają także oferować wysoki komfort podczas podróży. Aby zapewnić Państwu najwyższe standardy do dyspozycji zawsze mamy dwóch doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie przewiozą Państwa z miejsca na miejsce.

Nasze busy Rzeszów - Niemcy są też bardzo dobrze wyposażone, dzięki czemu zapewniają wszelkie wygody podczas podróży. Staramy się cały czas rozwijać, aby móc oferować coraz to lepsze usługi. Dlatego też wciąż wychodzimy na przeciw coraz to większym oczekiwaniom naszych klientów i staramy jak najbardziej zwiększać komfort podczas podróży. Nie tylko realizujemy przejazdy od konkretnego adresu pod inny adres w Niemczech, ale równocześnie zapewniamy wszelkie wygody podczas jazdy. Nasze busy jeżdżące na trasie Rzeszów - Niemcy są między innymi wyposażone w klimatyzacje, co jest nie bez znaczenia dla jakości jazdy.

Busy z Rzeszowa do Niemiec – komfort i wygoda

W dodatku oferując Państwu usługi typu busy jeżdżące na trasie Rzeszów - Niemcy, dbamy też o to, aby obsługiwała Państwa wykwalifikowana kadra. Nasi kierowcy nie tylko posiadają wieloletnie doświadczenie na trasach międzynarodowych, ale równocześnie potrafią odpowiednio zoptymalizować każdą podróż, aby w jak najszybszym czasie dotrzeć bezpiecznie na miejsce. Dodatkowo starają się też o to, aby podróż przebiegła naprawdę miło, sprawnie i szybko. Oferowane przez nas busy Rzeszów - Niemcy nie tylko zapewnią wysoki komfort jazdy, ale też i maksymalne bezpieczeństwo.

Nasza oferta jest nie tylko skierowana do osób indywidualnych, lecz również i zorganizowanych grup czy nawet biur podróży. Oferujemy busy na trasie Rzeszów - Niemcy, które pozwalają na szybkie oraz bezpieczne dotarcie do wybranego celu. Pragniemy, aby nawet dłuższe trasy przebiegały w komfortowych warunkach i dlatego też pojazdy wyposażone są we wszelkie wygody. Busy Rzeszów - Niemcy nie tylko mają klimatyzację, ale również oferują pasażerom sporo przestrzeni, dzięki czemu mogą Państwo wygodnie ułożyć nogi. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.


wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Legnica - Sieradz

Kielce - Lublin - Tomaszów Lubelski - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Zamość

Puławy - Radom - Piotrków Trybunalski - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko


TRASA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595