Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Tomaszów Lubelski - Holandia

W chwili przystąpienia naszego kraju do strefy Schengen przed Polakami otworzyły się „bramy” różnorodnych możliwości. Bez żadnych ograniczeń możemy podróżować po wszystkich krajach wspólnoty i cieszyć się wszystkimi przywilejami pełnoprawnych mieszkańców UE. To wpłynęło między innymi na potrzebę wprowadzenia usługi busy Tomaszów Lubelski - Holandia. Coraz więcej osób decyduje się bowiem na pracę w kraju słynącym z wiatraków oraz tulipanów. Od czasów otwarcia granic niezwykle popularna stała się migracja do krajów, które nieustannie potrzebują rzetelnych, doświadczonych i kompetentnych kadr pracowników. Busy na trasie Tomaszów Lubelski - Holandia mogą w tym pomóc.

Jednym z takich krajów, który chętnie wybierany jest przez Polaków, okazała się Holandia, gdzie dziś mieszka około ćwierć miliona naszych rodaków. Znaczna część z tych osób systematycznie odwiedza swoje rodziny oraz przyjaciół w Polsce i właśnie dla tych osób, podróżujących do Holandii i z powrotem przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Niezawodne i sprawdzone busy jeżdżące na trasie Tomaszów Lubelski - Holandia. Każdy pojazd znajdujący się w naszej flocie to nowoczesny bus dostosowany do wielogodzinnych podróży. Dzięki temu zapewnia pełen komfort i wygodę. Każdy pasażer może więc liczyć między innymi na wygodne oraz zarazem bardzo przestronne fotele, dzięki którym bez problemu znajdzie odpowiednią pozycję.

Busy z Tomaszowa Lubelskiego do Holandii – komfort i wygoda

Wszystkie nasze busy jeżdżące na trasie Tomaszów Lubelski - Holandia wyposażone zostały w klimatyzację i wsparcie profesjonalnych kierowców, którzy zawsze bezpiecznie oraz na czas dostarczą każdą osobę we wskazane miejsce. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie na trasach międzynarodowych, w związku z czym potrafią właściwie zoptymalizować każdą podróż. To co wyróżnia nasze busy Tomaszów Lubelski - Holandia, to przede wszystkim krótki czas podróży. Wszystko za sprawą dokładnego zaplanowania każdej trasy.

Jeżeli mieszkasz na wschodnich krańcach Polski, jeżeli potrzebujesz wygodnej i co najważniejsze taniej formy transportu to z pewnością nasze busy jeżdżące na trasie Tomaszów Lubelski - Holandia w pełni Cię usatysfakcjonują. Z naszych usług skorzystało już tysiące pasażerów, z których znaczna część korzysta z nich regularnie. Ty również możesz dołączyć do tego grona. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z cennikiem, bądź skontaktowania z naszą firmą w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz profesjonalne doradztwo.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595