Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy Tomaszów Lubelski - Niemcy

Szukasz bezpiecznego, wygodnego busa do Niemiec z Tomaszowa Lubelskiego?

Jeżeli Tomaszów Lubelski jest miejscem Twojego zamieszkania to z pewnością wydaje Ci się, że podróż do Niemiec to wielogodzinne i męczące wyzwanie, a jednocześnie bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Nic bardziej mylnego! Nasza firma przewozowa przygotowała wyjątkową propozycję dla osób chcących podróżować na zachód Europy z południowo-wschodnich krańców Polski. Oferujemy Państwu niezawodne busy z Tomaszowa Lubelskiego do Niemiec. To środek transportu, który wyróżnia się najlepszym wskaźnikiem jakości do ceny. Każdy nasz pojazd wyposażony jest we wszelkie udogodnienia, dzięki którym podróż jest komfortowa i przyjemna. Busy są przestronne, posiadają wygodne fotele, klimatyzację oraz pojemny bagażnik, w którym z pewnością zmieszczą się wszystkie bagaże. Jednak to nie wszystko! Każdy nasz pojazd kierowany jest przez profesjonalnego i doświadczonego kierowcę, który jest gwarancją bezpiecznej podróży. Zawsze dostarczy Państwa we wcześniej uzgodnione miejsce. Dzięki powyższym atrybutom nasza firma zyskała ogromną liczbę zadowolonych Klientów, którzy systematycznie korzystają z naszych usług. Dla tych osób busy z Tomaszowa Lubelskiego do Niemiec to najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ cena jest znacznie lepsza od cen oferowanych przez konkurencyjne firmy. Wszystkie osoby zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, w którym znajdują się wszelkie szczegółowe informacje dotyczące oferty. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą w celu omówienia wszelkich zagadnień związanych z podróżą do Niemiec. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służy kompleksowym wsparciem oraz profesjonalnym doradztwem.

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595