Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy Wrocław - Holandia

Szukasz bezpiecznego, wygodnego busa do Holandii z Wrocławia?

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego korku. To stare chińskie powiedzenie, które jest niezwykle inspirujące, a jednocześnie prawdziwe. Dziś wiele osób podróżuje, ponieważ cywilizowany świat stał się otwarty. Pojawiają się zupełnie nowe możliwości, które kiedyś były zupełną abstrakcją. Obecnie każdy z nas może dowolnie przemieszczać się po krajach wspólnoty europejskiej oraz pracować i żyć w miejscu, które uważa za najlepsze dla swojego rozwoju osobistego. Z pewnością Ty również rozważasz taką możliwość. Wiemy o tym, ponieważ zrobiłeś już pierwszy krok rozpoczynający Twoją podróż. Odwiedziłeś naszą stronę, która oferuje tani, a jednocześnie komfortowy środek transportu. Nasze busy z Wrocławia do Holandii to według Klientów najlepsze rozwiązanie na rynku. Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów, które kierowane są przez profesjonalnych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Z pewnością podróż do Holandii przebiegnie sprawnie i wygodnie, ponieważ każdy pojazd został wyposażony w rozwiązania, które maksymalizują poczucie komfortu nawet w trakcie wielogodzinnej podróży. Nasze busy z Wrocławia do Holandii dowiozą Cię dokładnie w to miejsce, w które sobie życzysz. Tanio, sprawnie i wygodnie. Jesteśmy przekonani, że będziesz usatysfakcjonowany z podróży naszymi busami i niebawem dołączysz do grona osób, które regularnie korzystają z usług naszej firmy. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do szczegółowego przeanalizowania strony, na której znajduje się szczegółowa oferta, cennik podróży oraz dane kontaktowe, które umożliwią sprawną rezerwację. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji.

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595