Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Holandia - Wrocław

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku. To stare chińskie powiedzenie, które jest niezwykle inspirujące, a jednocześnie prawdziwe. Dziś wiele osób podróżuje, ponieważ cywilizowany świat stał się otwarty. Pojawiają się zupełnie nowe możliwości, które kiedyś były zupełną abstrakcją. Dlatego właśnie pragniemy Państwu zaoferować busy na trasie Holandia - Wrocław, pozwalające na swobodne przemieszczanie się pomiędzy dwoma krajami. Obecnie każdy z nas może dowolnie jeździć po krajach wspólnoty europejskiej oraz pracować i żyć w miejscu, które uważa za najlepsze dla swojego rozwoju osobistego. Nasze busy na trasie Wrocław - Holandia zdecydowanie to Państwu ułatwią

Z pewnością wiele osób rozważa możliwość przeprowadzenia się zagranicę i najprawdopodobniej jest też tak w Państwa przypadku. Wiemy o tym, ponieważ zrobili już Państwo pierwszy krok rozpoczynający daleką podróż, a mianowicie odwiedzenie naszej strony jest takim działaniem. To dobre miejsce, albowiem oferujemy tanie busy jeżdżące na trasie Wrocław - Holandia. Niska cena to jednak nie wszystkie nasze atuty. Równocześnie zapewniamy także bardzo komfortowy środek transportu. Nasze busy na trasie Wrocław - Holandia to według Klientów najlepsze rozwiązanie na rynku. Dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów, które kierowane są przez profesjonalnych kierowców z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowych trasach. Dzięki temu możemy zapewnić, że nasze busy Wrocław - Holandia sprawdzają się w stu procentach i zapewniają naprawdę komfortowe warunki jazdy. Z pewnością podróż do Holandii przebiegnie sprawnie i wygodnie, ponieważ każdy pojazd został wyposażony w rozwiązania, które maksymalizują poczucie komfortu nawet w trakcie wielogodzinnej podróży.

Nasze busy jeżdżące na trasie Wrocław - Holandia dowiozą Państwa dokładnie w to miejsce, w które sobie Państwo życzą. Dzięki temu można uniknąć wszelkich przesiadek, które jak wiadomo bywają uciążliwe. Tanio, sprawnie oraz wygodnie – to z pewnością możemy zapewnić. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowany z podróży naszymi busami i niebawem dołączą do grona osób, które regularnie korzystają z usług typu busy Wrocław - Holandia. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do szczegółowego przeanalizowania strony, na której znajduje się dokładna oferta, cennik podróży oraz dane kontaktowe, które umożliwią sprawną rezerwację. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595