Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Niemcy - Wrocław

Jeśli potrzebują Państwo usługi typu busy na trasie Niemcy - Wrocław, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy bowiem wysoki komfort podczas jazdy, a także pełne bezpieczeństwo. Nasze busy na trasie Niemcy - Wrocław są klimatyzowane, a także posiadają pojemny bagażnik oraz wyposażone są w wygodne fotele. Każdy pasażer ma więc zapewnioną odpowiednią ilość przestrzeni podczas jazdy, co sprawia, że swobodnie może ułożyć nogi. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji pasażerów i dlatego też dbamy między innymi o ich komfort.

Z nami podróż nawet i w te najdalsze zakątki Niemiec nie będzie męcząca. Nasza firma oferująca busy na trasie Wrocław - Niemcy proponuje kompleksowe usługi. Nie tylko zapewniamy wygodny transport pasażerów, ale równocześnie proponujemy również przewóz przesyłek. Mamy świadomość, iż w czasach, gdy coraz to więcej osób zdecydowało się ma pracę zagranicą tego typu paczki są czymś standardowym. Nasze busy Wrocław - Niemcy mogą więc przetransportować nie tylko nieduże przesyłki, ale również i te większych gabarytów. Przy tym proponujemy naprawdę atrakcyjne ceny. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klientów, w związku z czym pragniemy jak najlepiej dostosować całą ofertę do Państwa potrzeb.

Busy z Wrocławia do Niemiec – komfort orz bezpieczeństwo

Wyróżniamy się na tle innych firm transportowych nie tylko wysoką jakością usług, ale również szybkim czasem dotarcia do celu. Nasze busy jeżdżące na trasie Wrocław - Niemcy zapewniają pasażerom pełne bezpieczeństwo. Zatrudniamy bowiem wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Nie tylko znają dobrze trasy międzynarodowe, ale równocześnie potrafią zoptymalizować każdą podróż. Jeżeli poszukują więc Państwo szybkiego, taniego, a zarazem bezpiecznego transportu, to trafili Państwo w idealne miejsce. Nasze busy Niemcy - Wrocław spełniają bowiem najwyższe standardy.

Co ważniejsze proponujemy Państwu usługę od drzwi do drzwi, co oznacza, że pasażerów odbieramy z określonego miejsca oraz dowozimy pod konkretny adres. Pragniemy oferować Państwu najwyższej jakości usługi i dlatego właśnie busy Wrocław - Niemcy szczególną uwagę zwracają na komfort osób podróżujących. Podczas każdej trasy zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo. Nasze busy Niemcy - Wrocław zapewniają nie tylko komfort, ale równocześnie są w przystępnej cenie. Dlatego tak chętnie wybierane są przez klientów. Osoby, które raz skorzystały z tego typu usług, regularnie później wybierały naszą firmę. Dlatego zachęcamy także Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.


wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Legnica - Sieradz

Kielce - Lublin - Tomaszów Lubelski - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Zamość

Puławy - Radom - Piotrków Trybunalski - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko


TRASA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595