Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)

Busy Zamość - Holandia

Królestwo Holandii, które położone jest w części zachodniej nizin europejskich, jest nie tylko krajem znanym z tulipanów czy wiatraków, ale również dynamicznie rozwijającej się gospodarki. To miejsce, gdzie wciąż potrzeba rąk do pracy, a pensje są znacznie korzystniejsze niż w Polsce. Dlatego też wiele osób decyduje się na życie w tym państwie. Aby ułatwić więc transport pomiędzy oboma krajami oferujemy busy na trasie Zamość - Holandia. Choć podróż jest dość długa, to jednak zadbamy o to, aby przebiegała ona w pełni komfortowych warunkach. Takie busy jeżdżące na trasie Zamość - Holandia to nowoczesne pojazdy, które są bardzo przestronne.

Podczas podróży każdy pasażer ma sporo przestrzeni wokół siebie, dzięki czemu czuje się naprawdę swobodnie. Tego typu busy na trasie Zamość - Holandia posiadają również bardzo wygodne fotele, co sprawia, iż cała podróż jest naprawdę komfortowa. Nie bez znaczenia dla dobrego samopoczucia pasażerów jest też klimatyzacja, w którą wyposażone są wszystkie pojazdy. Dlatego też nasze busy Zamość - Holandia mogą Państwu znacznie ułatwić przemieszczanie się po Europie. Praca w Holandii jest zdecydowanie lepiej płatna oraz ogólnie dostępna, w związku z czym wielu naszych rodaków podjęło decyzję o emigracji. Jeśli Państwo również planują taką decyzję, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Busy z Zamościa do Holandii

Jesteśmy międzynarodowym przewoźnikiem posiadającym wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu świetnie poznaliśmy potrzeby i wymagania klientów. Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych pasażerów i dlatego też oferujemy busy na trasie Zamość - Holandia najwyższej jakości. Nie tylko zapewniamy komfort podczas jazdy, ale również i bezpieczeństwo. Mamy bowiem świadomość, że jest to jedna z istotniejszych kwestii podczas podróży. Dlatego właśnie zatrudniamy samych wykwalifikowanych kierowców, a przy tym równocześnie dbamy o stan naszych pojazdów.

Busy jeżdżące na trasie Zamość - Holandia regularnie przechodzą badania techniczne oraz w razie konieczności mają wymieniane zużyte elementy. Klienci doceniają jakość naszych usług i dlatego też chętnie wybierają nas. Wynika to między innymi stąd, że busy jeżdżące na trasie Zamość - Holandia zapewniają komfort na wysokim poziomie. Z nami nawet najdłuższa podróż nie będzie męcząca. Wszystkie busy wyposażone są bowiem w rozmaite udogodnienia, które mają za zadanie zapewnić Państwu wygodną podróż. Przestronne wnętrze oraz klimatyzacja sprawią, iż nawet dłuższa jazda nie będzie wcale uciążliwa.wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota


Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595