Bezpieczeństwo w podróży czuwa dwóch kierowców
Wygoda odbiór spod domu pod wskazany adres
Najniższe ceny przejazd w obie strony jedyne 500pln
MAPKA - Międzynarodowy przewóz osób, towarów, korespondencji do Holandii, Niemiec i Belgii
502 735 595 516 094 738
0031 626 555 788 (Holandia)


Busy Zamość - Niemcy

Szukasz bezpiecznego, wygodnego busa do Niemiec z Zamościa?

W chwili, w której Europa w pełni otworzyła przed Polakami swoje bramy, nasze społeczeństwo zaczęło dostrzegać możliwości wynikające ze współpracy z zachodnimi sąsiadami. Dziś inwestujemy, pracujemy i uczymy się w miejscach, które stwarzają o wiele większe możliwości w porównaniu z tymi, które oferowane są przez lokalne firmy i uczelnie. Duża liczba naszych rodaków zdecydowała się na wyjazd do Niemiec. To najbardziej rozwinięty kraj Europy z silną gospodarką, bezpośrednio graniczący z naszym krajem. Dla wszystkich osób, które planują podróż do Niemiec, nasza firma przygotowała wyjątkową propozycję - busy do Niemiec, które stanowią najbardziej optymalną formę transportu międzynarodowego. Jest nie tylko szybko, ale również wygodnie. Wszystkie busy znajdujące się w naszej flocie to nowe pojazdy gwarantujące pasażerom najwyższy komfort podróży. Busy są przestronne, klimatyzowane, z pojemnym bagażnikiem i wyposażone w wygodne fotele. Z pewnością podróż nawet w najdalsze regiony zachodnich Niemiec nie będzie dla Was męczącym przedsięwzięciem. Nasza firma transportowa oferująca busy do Niemiec funkcjonuje w sposób kompleksowy ze szczegółowo opracowanym systemem logistycznym umożliwiającym planowanie najbardziej optymalnych tras. To nasz wielki atrybut, dzięki któremu wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm ceną oraz krótszym czasem podróży. Jeżeli Ty również szukasz szybkiego, taniego, komfortowego i bezpiecznego busa do Niemiec z pewnością będziesz usatysfakcjonowany z naszych usług. Pasażerów odbieramy ze wskazanego wcześniej miejsca i dowozimy do wybranej miejscowości. Zapraszamy do kontaktu w celu doprecyzowania wszelkich szczegółów podróży.

wyjazd do: godzina/miejsce: dzień tygodnia:
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) wtorek
Polska 18:00 (start: Haga) środa
Holandia, Belgia, Niemcy 7:00 (start: Hrubieszów) piątek
Polska 16:00 (start: Haga) sobota

Miejscowości

Poniżej prezentujemy miejscowości, przez które przejeżdżamy na naszych trasach. Obsługujemy również okolice poniższych miast.


Hrubieszów - Jarosław - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław- Olszyna

Zamość - Lublin - Warszawa - Kutno - Konin - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Świecko - Tomaszów Lubelski

Lublin - Radom - Łask - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Leszno - Zielona Góra - Świecko - Kielce - Legnica

busy holandia

Przesyłki

Wychodząc ku potrzebom naszych Klientów, oferujemy również przewóz paczek, korespondencji, gotówki do Niemiec, Holandii i Belgii w systemie "od drzwi do drzwi", od najmniejszych paczek po rowery, motocykle, quady, zaopatrzenie polskich sklepów (produkty suche) oraz przewóz nadbagażu osobom podróżującymi samolotami.

Andrzej Tracz
E-mail: biuro@fastbus.pl
Telefon: 502 735 595